Klinika zdrowia w Katowicach

Poradnia psychiatryczna

PORADNIA PSYCHIATRYCZNA

Nasza kadra to doświadczeni i wykwalifikowani lekarze psychiatrzy , pracujący w całodobowych i dziennych oddziałach szpitalnych, oraz w poradniach zdrowia psychicznego. Nasz zespół  to zaangażowani w swoją pracę specjaliści traktujący pacjentów jako aktywnych uczestników procesu terapeutycznego.

Leczymy:

Choroba Alzheimera

Choroba Alzheimera jest to otępienie spowodowane zmianami zwyrodnieniowymi w mózgu, ma charakter stopniowo postępujący i charakteryzuje się poważnymi zaburzeniami pamięci.

Pierwsze objawy choroby alzheimera mogą buć mylone z naturalnym procesem starzenia się.

Depresja

Depresja należy do zaburzeń nastroju i znajduje się obecnie na drugim miejscu, po chorobach układu krążenia, na liście największych problemów zdrowotnych na świecie. Choruje na nią, co dziesiąty Polak

Zaburzenia dwubiegunowe

Zaburzenia Afektywne Dwubiegunowe (Choroba Afektywna Dwubiegunowa, ChAD) w przeszłości nazywana cylkofrenią lub psychozą maniakalno-depresyjną należy do zaburzeń afektywnych i charakteryzuje się naprzemiennym występowaniem epizodów depresyjnych i maniakalnych lub hipomaniakalnych.

Schizofrenia i inne psychozy

Schizofrenia jest jedną z njaczęstszych chorób psychicznych. dotyka około 1 procenta światowej populacji.

Stany lękowe

Lęk towarzyszy ludzkości od zawsze. Jest jednym z najczęstszych i przykrych objawów, stanowi objaw większości zaburzeń psychicznych i wielu chorób somatycznych. Z punktu widzenia psychologicznego jest to stan emocjonalny pojawiający się jako reakcja na zagrożenie, którego źródło nie jest dokładnie znane lub gdy jednostka nie może zagrożeniu przeciwdziałać.

Nasza poradnia daje możliwości leczenia za pomocą najnowszych leków z programów dostępnych w Stanach Zjednoczonych i Europie.  Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Nasi specjaliści:

Lek. Jacek Przybyło

Cena wizyty 200zł